Verpakkingsmanagement.nl
  • Adverteren
  • |
  • Contact
  • Home
  • Nieuws
  • Thema's
  • Agenda
  • Abonneren
  • Verpakkingsleveranciers
  • Vacatures
  • Autopakkers
Home//Archief//Internationale broodspecialiteiten voor de ontbijttafel

Archief



14 Pré Pain Koffer

Gerelateerde artikelen

Verpakkingspapier UPM naar...01-02-2012Elopak adviseert over...23-01-2012GS1: ‘Ziekenhuizen kunnen...17-01-2012Achtarmige display als...16-01-2012

Sponsored links

Internationale broodspecialiteiten voor de ontbijttafel

14-06-2010

Internationale broodspecialiteiten voor de ontbijttafel

Onder het motto "Wij maken het, jullie bakken het" presenteert de Nederlandse producent Pré Pain voorgebakken brood- en banketbakkersspecialiteiten in een op elkaar afgestemd geheel bestaande uit een transportverpakking en presentatiekoffer. De door de fabrikant voorgebakken baguettes en broodjes in diverse varianten kunnen op de bakkerij- en banketafdeling van de winkel op elk gewenst moment worden afgebakken tot knapperige, verse broodwaren, aldus het bedrijf. Zowel de koffer als de verpakking zijn afkomstig van de Panther Groep. Ze zijn in offset bedrukt en bevatten drukmotieven die de kernboodschap van Pré Pain visualiseren, legt het bedrijf uit. De presentatiekoffer met de praktische draaggreep is gemakkelijk te openen.

www.panther-packaging.com

 

14 Pré Pain Doos

Nog geen abonnement op Verpakkingsmanagement? Klik hier.

© VerpakkingsManagement
Stuur doorPrintenTerug naar Nieuws
201201_01 Nu in VM o.a. Packaging Innovations Moonen inspireert tot duurzaamheid 'Verantwoord alternatief voor snelle snacks' Blader door de nieuwe VM
Adverteren! Bel nu 035 - 623 27 56

Wij kunnen ook contact met u opnemen.






* Verplichte velden

Aanmelden voor nieuwsbrief

U kunt zich hier aanmelden voor de gratis elektronische nieuwsbrief die de redacties van VerpakkingsManagement, Verpakken en Packaging 2000 maandelijks versturen.





* Verplichte velden

Heeft u nieuws? Meld het ons!

Vul het formulier hieronder in en misschien dat uw nieuws op pakexpert.com en/of in VerpakkingsManagement, Verpakken of Packaging 2000 verschijnt. Probeer beeldmateriaal aan te leveren van minimaal 300 dpi voor print en 72 dpi voor online. (bij voorkeur .jpg) Voor informatie over het schrijven van persberichten, klik hier.








* Verplichte velden

Gesnapt in het schap
vm0811
vm0611vm0511vm0411
Sitemap / Disclaimer / Privacy / © ManagementMedia BV / Realisatie: Netsquare