Verpakkingsmanagement.nl
  • Adverteren
  • |
  • Contact
  • Home
  • Nieuws
  • Thema's
  • Agenda
  • Abonneren
  • Verpakkingsleveranciers
  • Vacatures
  • Autopakkers
Home//Archief//Fespa deelt groene kennis

Archief



Gerelateerde artikelen

Meerdere codeerders in één...02-12-2011IMDA Award voor aL Printing28-11-2011Brainpack inspiratiebron groen...16-11-2011Gestel failliet02-07-2009

Sponsored links

Fespa deelt groene kennis

15-12-2011

De brancheorganisatie voor zeefdrukkers en grootformaat printen Fespa is al sinds 2007 bezig met milieuvriendelijk drukken. Die kennis komt nu (deels) beschikbaar voor niet-leden.

Fespa publiceert bijvoorbeeld vanaf 2007 de Planet Friendly Printing Guide, met daarin gedetailleerd advies over hoe zo milieuvriendelijk mogelijk te handelen. Zo komt er onder meer een verkorte versie van de gids beschikbaar voor niet-leden.
Daarnaast zijn er bij de diverse Fespa-evenementen over de hele wereld de afgelopen jaren meer dan vijftig presentaties gegeven over het onderwerp ‘groen’. Daaronder zitten presentaties van milieu-experts, gecertificeerde groene drukkers, leveranciers en grote klanten als Unilever en Nike. Ook die stelt de branchevereniging nu via haar site beschikbaar.
www.fespa.com 

Nog geen abonnement op Verpakkingsmanagement? Klik hier.

© Fespa© VerpakkingsManagement
Stuur doorPrintenTerug naar Nieuws
vm201204_01 Nu in VM o.a. 10 jaar Empack Nederland Van Kleef kruik: puur Haags Autopakkersrally Blader door de nieuwe VM
Adverteren! Bel nu 035 - 623 27 56

Wij kunnen ook contact met u opnemen.






* Verplichte velden

Aanmelden voor nieuwsbrief

U kunt zich hier aanmelden voor de gratis elektronische nieuwsbrief die de redacties van VerpakkingsManagement, Verpakken en Packaging 2000 maandelijks versturen.










* Verplichte velden

Heeft u nieuws? Meld het ons!

Vul het formulier hieronder in en misschien dat uw nieuws op pakexpert.com en/of in VerpakkingsManagement, Verpakken of Packaging 2000 verschijnt. Probeer beeldmateriaal aan te leveren van minimaal 300 dpi voor print en 72 dpi voor online. (bij voorkeur .jpg) Voor informatie over het schrijven van persberichten, klik hier.








* Verplichte velden

Gesnapt in het schap
vm0811
vm0611vm0511vm0411
Sitemap / Disclaimer / Privacy / © ManagementMedia BV / Realisatie: Netsquare