Gesnapt in het schap

vm1208.jpg

Easy Pour met fris imago

Er is een wereldwijde trend om de netto inhoud van verpakkingen te verkleinen om prijsverhogingen te vermijden. Meestal gebeurt dat 'geruisloos' met dezelfde verpakking, minder inhoud, zelfde prijs. Pepsico heeft echter voor zijn Tropicana sinasappelsap gekozen voor een nieuw design om de aandacht van de mindere inhoud af te leiden. Ten opzichte van de 2,840 ltr zorgt de nieuwe 2,633 ltr Easy Pour Pitcher voor een verbeterde functionaliteit en een verbeterde uitstraling op de winkelschappen. De fles is een 4-laags HDPE-compositie met een nylon contact binnenlaag voor bescherming van de smaak van het product. De slanke, gebogen serveerkan heeft voor en achter een IML-label. Het bijzondere van de verpakking is de ovale halsafwerking in combinatie met een snap-on sluitdop met daaronder een inductiesealing. De van een handvat voorziene, blaasgegoten kruik van Graham Packaging is uitgevoerd met een gepatenteerde, hersluitbare dop van Bapco Closures

Meer informatie: www.bapcoclosures.com
vm0210
vm0110
vm1209
vm1108.jpg
vm1208.jpg
vm0109.jpg
vm0209.jpg
vm0309.jpg
vm0409.jpg
vm0509.jpg
vm0609.jpg
vm0709.jpg
Adverteren! Bel nu 035 - 623 27 56

Wij kunnen ook contact met u opnemen.






* Verplichte velden

Aanmelden voor nieuwsbrief

U kunt zich hier aanmelden voor de gratis elektronische nieuwsbrief die de redacties van VerpakkingsManagement, Verpakken en Packaging 2000 maandelijks versturen.





* Verplichte velden

Heeft u nieuws? Meld het ons!

Vul het formulier hieronder in en misschien dat uw nieuws op pakexpert.com en/of in VerpakkingsManagement, Verpakken of Packaging 2000 verschijnt. Probeer beeldmateriaal aan te leveren van minimaal 300 dpi voor print en 72 dpi voor online. (bij voorkeur .jpg) Voor informatie over het schrijven van persberichten, klik hier.








* Verplichte velden