Verpakkingsmanagement.nl
  • Adverteren
  • |
  • Contact
  • Home
  • Nieuws
  • Thema's
  • Agenda
  • Abonneren
  • Verpakkingsleveranciers
  • Vacatures
  • Autopakkers
Home//Nieuws//Alternatieve conservenverpakking
1257858228714090313.jpg

Gerelateerde artikelen

Een speciaal blik voor...06-02-2012Kip snel en nauwkeurig verpakt03-02-2012De Thor Pot voor een Glorius!...03-02-2012Manroland Benelux nu ook...02-02-2012

Sponsored links

Alternatieve conservenverpakking

13-03-2009

Het Duitse bedrijf Südpack introduceerde op Anuga-Foodtec in Keulen een alternatieve verpakking voor conserven: een kunststofschaal met kunststofsluiting..Südpack is de producent van de folie. Twee nieuwe foliekwaliteiten, beide steriliseerbaar, maken het mogelijk een conservenverpakking van kunststof te maken.

 

Traditioneel worden gesteriliseerde, extreem lang houdbare producten verpakt in blik, glas of aluminium. Südpack denkt met de nieuwe meerlaagse barrièrefolies een goed alternatief te bieden. De nieuwe folies zijn hittebestendig en hebben een hoge zuurstofbarrière.

De folie Barriere Lid is een speciale meerlaagse folie met een zeer hoge zuurstofbarrière, die een houdbaarheid van twee jaar mogelijk maakt.

 

Ecotherm SAV is een harde folie, die dankzij een dubbele barrière de zogenaamde sterilisatieschok verhindert. Deze ‘schok’ ontstaat door de plotseling hitte en reduceert de eigenschappen van het materiaal. Dat is met ecotherm SAV dus verleden tijd.

www.suedpack.com

Nog geen abonnement op Verpakkingsmanagement? Klik hier.

© VerpakkingsManagement
Stuur doorPrintenTerug naar Nieuws
201201_01 Nu in VM o.a. Packaging Innovations Moonen inspireert tot duurzaamheid 'Verantwoord alternatief voor snelle snacks' Blader door de nieuwe VM
Adverteren! Bel nu 035 - 623 27 56

Wij kunnen ook contact met u opnemen.






* Verplichte velden

Aanmelden voor nieuwsbrief

U kunt zich hier aanmelden voor de gratis elektronische nieuwsbrief die de redacties van VerpakkingsManagement, Verpakken en Packaging 2000 maandelijks versturen.





* Verplichte velden

Heeft u nieuws? Meld het ons!

Vul het formulier hieronder in en misschien dat uw nieuws op pakexpert.com en/of in VerpakkingsManagement, Verpakken of Packaging 2000 verschijnt. Probeer beeldmateriaal aan te leveren van minimaal 300 dpi voor print en 72 dpi voor online. (bij voorkeur .jpg) Voor informatie over het schrijven van persberichten, klik hier.








* Verplichte velden

Gesnapt in het schap
vm0811
vm0611vm0511vm0411
Sitemap / Disclaimer / Privacy / © ManagementMedia BV / Realisatie: Netsquare