Verpakkingsmanagement.nl
  • Adverteren
  • |
  • Contact
  • Home
  • Nieuws
  • Thema's
  • Agenda
  • Abonneren
  • Verpakkingsleveranciers
  • Vacatures
  • Autopakkers
Home//Nieuws//Lage kosten rfid tag
1257855527032271009.jpg

Gerelateerde artikelen

Van der Windt presenteert...14-05-2012Plastic Heroes-campagne weer...11-05-2012Themamiddag Low Energy Curing08-05-2012CIPPI Award voor W&R Etiketten07-05-2012

Sponsored links

Lage kosten RFID-tag

27-10-2009

Redelijk nieuwe binnen het RFID-fenomeen zijn de 'inlays': tags voor het etiketteren van losse producten. Tags zijn duur, maar fabrikant Invengo en vertegenwoordiger UK-coding bieden samen een voordelige oplossing.

 

De prijsdoorbraak in RFID-tags wordt mogelijk gemaakt door Invengo, een fabrikant van RFID-tags die voor haar producten de G2XL-chip gebruikt van NXP Semiconductor's. De Nederlandse directeur van UKCoding, Frits van Calker, zegt dat de kwaliteit van deze chips en de daarmee vervaardigde RFID-tags zo hoog is, dat 'no reads' in hooguit 0,001 procent van de gevallen voorkomen. Calker: ‘Met de Invengo-tags wordt RFID eindelijk een betrouwbaar en breed toepasbaar fenomeen. Hier komt bovenop dat de kostprijs van deze tags zo laag is, dat bijvoorbeeld de 'inlays', bij afname van vijf miljoen exemplaren, een stuksprijs hebben van om en nabij zes dollarcent.’

 

De RFID-inlays van Invengo worden gebruikt als UHF EPC Gen 2 tag. Dit is een wereldwijd erkende standaard voor logistieke toepassingen.

 

IDWorld 2009

Tijdens IDWorld 2009 in Milaan, dat van 3 tot 5 november plaatsvindt, presenteren UKCoding en Invengo de XCTF-8030A inlay. Dit is een tag die volgens ISO-9000 geproduceerde is. Ook presenteren de bedrijven de XCRF-860 reader die data overbrengt via Wi-Fi, GPRS, of een Bluetooth verbinding. Verder worden er RFID-tags voor logistiek en 'asset tracking' getoond. Alle labels zijn getest in het eigen EPC Global geaccrediteerde testcentrum.

 

www.ukcoding.co.uk

Nog geen abonnement op Verpakkingsmanagement? Klik hier.

© VerpakkingsManagement
Stuur doorPrintenTerug naar Nieuws
vm201204_01 Nu in VM o.a. 10 jaar Empack Nederland Van Kleef kruik: puur Haags Autopakkersrally Blader door de nieuwe VM
Adverteren! Bel nu 035 - 623 27 56

Wij kunnen ook contact met u opnemen.






* Verplichte velden

Aanmelden voor nieuwsbrief

U kunt zich hier aanmelden voor de gratis elektronische nieuwsbrief die de redacties van VerpakkingsManagement, Verpakken en Packaging 2000 maandelijks versturen.










* Verplichte velden

Heeft u nieuws? Meld het ons!

Vul het formulier hieronder in en misschien dat uw nieuws op pakexpert.com en/of in VerpakkingsManagement, Verpakken of Packaging 2000 verschijnt. Probeer beeldmateriaal aan te leveren van minimaal 300 dpi voor print en 72 dpi voor online. (bij voorkeur .jpg) Voor informatie over het schrijven van persberichten, klik hier.








* Verplichte velden

Gesnapt in het schap
vm0811
vm0611vm0511vm0411
Sitemap / Disclaimer / Privacy / © ManagementMedia BV / Realisatie: Netsquare