Verpakkingsmanagement.nl
  • Adverteren
  • |
  • Contact
  • Home
  • Nieuws
  • Thema's
  • Agenda
  • Abonneren
  • Verpakkingsleveranciers
  • Vacatures
  • Autopakkers
Home//Nieuws//Intelligente verpakkingen op de emballage 2010
061109

Gerelateerde artikelen

Marchesini Group op...23-04-201025e editie De Gouden Noot van...16-02-2010Nieuwe Italiaanse...24-11-2009FUSION-fles Rexam bijna in...14-09-2009

Sponsored links

Intelligente verpakkingen op de EMBALLAGE 2010

06-11-2009

De internationale verpakkingsvakbeurs EMBALLAGE vindt plaats van 22 tot en met 25 november 2010 in Parijs. Voor deze 39ste beurseditie verwacht de organisatie 1.500 exposanten uit 47 landen en 101.000 vakbezoekers, waarvan 36% internationaal.

De EMBALLAGE 2010 zal in het teken staan van intelligent verpakken, innovatie en duurzame verpakkingen.
De inschrijvingen voor deelname aan de tweejaarlijkse EMBALLAGE zijn recentelijk van start gegaan en geïnteresseerde bedrijven kunnen zich aanmelden bij de Nederlandse vertegenwoordiging Promosalons Nederland.

Intelligent verpakken is de leidraad van de EMBALLAGE 2010. Gespecialiseerde kennis van het complete productieproces, van machines tot eindproducten, is noodzakelijk om te kunnen voldoen aan alle functie-eisen van moderne verpakkingen, zoals bescherming, informatie, verleiding, transport,…

In de beursruimte ”Pack Innovation” worden de laatste trends uit de verpakkingsbranche gepresenteerd. Milieubehoud, gebruiksgemak, kostenverlaging, originaliteit en veiligheid zijn de onderwerpen van deze speciale ruimte voor innovaties.

Een bezoekersparcours ”EMBALLAGE in green” toont alle exposanten met duurzame producten en diensten. Ecologische productie, biomaterialen, besparing van grondstoffen, recycling…; alle “groene oplossingen” krijgen speciale aandacht tijdens de vakbeurs.

Emballageweb.com

Nog geen abonnement op Verpakkingsmanagement? Klik hier.

© VerpakkingsManagement
Stuur doorPrintenTerug naar Nieuws
201201_01 Nu in VM o.a. Packaging Innovations Moonen inspireert tot duurzaamheid 'Verantwoord alternatief voor snelle snacks' Blader door de nieuwe VM
Adverteren! Bel nu 035 - 623 27 56

Wij kunnen ook contact met u opnemen.






* Verplichte velden

Aanmelden voor nieuwsbrief

U kunt zich hier aanmelden voor de gratis elektronische nieuwsbrief die de redacties van VerpakkingsManagement, Verpakken en Packaging 2000 maandelijks versturen.





* Verplichte velden

Heeft u nieuws? Meld het ons!

Vul het formulier hieronder in en misschien dat uw nieuws op pakexpert.com en/of in VerpakkingsManagement, Verpakken of Packaging 2000 verschijnt. Probeer beeldmateriaal aan te leveren van minimaal 300 dpi voor print en 72 dpi voor online. (bij voorkeur .jpg) Voor informatie over het schrijven van persberichten, klik hier.








* Verplichte velden

Gesnapt in het schap
vm0811
vm0611vm0511vm0411
Sitemap / Disclaimer / Privacy / © ManagementMedia BV / Realisatie: Netsquare