Verpakkingsmanagement.nl
  • Adverteren
  • |
  • Contact
  • Home
  • Nieuws
  • Thema's
  • Agenda
  • Abonneren
  • Verpakkingsleveranciers
  • Vacatures
  • Autopakkers
Home//Nieuws//Nvc vergadering in teken van kenniseconomie
Meerman (r.) draagt de hamer over aan Van der Knaap

Gerelateerde artikelen

Goede ‘stemming’ tijdens...25-11-2011CEDEO erkenning voor kwaliteit...01-07-2011Meer mogelijk met...21-01-2011NVC start Netwerk Duurzaam...19-07-2010

Sponsored links

NVC-vergadering in teken van kenniseconomie

27-11-2009

In een crisis als deze moeten bedrijven investeren in kennis. Dat was, kort gezegd, de boodschap tijdens een NVC-seminar dat was gekoppeld aan de Algemene Ledenvergadering, die in de persoon van Peter van der Knaap (Akzo Nobel) een nieuwe voorzitter koos.

Op donderdag 26 november vond in Den Haag, in de kantoren van ING, de jaarlijks ALV van het NVC plaats. Het NVC zou het NVC niet zijn als er niet meteen ook een nuttige activiteit aan verbonden zou zijn. Dit jaar was dat een seminar over de kenniseconomie van het verpakken.

Voor het zover was, vond de ALV plaats, waarin Peter van der Knaap, werkzaam bij Akzo Nobel, tot nieuwe voorzitter werd gekozen. Jaap Meerman, sinds 2003 voorzitter, trad af. Meerman, jarenlang een bekend gezicht van Robert Bosch (nu Bosch Packaging Technology) was al enkele jaren met pensioen, maar bleef NVC-voorzitter. Met zijn vertrek uit het NVC-bestuur, laat Meerman de verpakkingsindustrie definitief achter zich. Dat gebeurde niet zonder lovende dankwoorden voor zijn inzet. Hij laat een gezonde vereniging achter en sprak zelf zijn waardering uit voor het goed georganiseerde en geoutilleerde bureau in Gouda.

De nieuwe voorzitter is werkzaam bij AkzoNobel en verantwoordelijk voor de grootste coatingslocatie van dit bedrijf, die is gevestigd in Sassenheim, bij veel mensen wel bekend als Sikkens.

Een uitgebreid veslag leest u in VerpakkingsManagement 12 (december 2009)

 

Het NVC bedankt Jaap Meerman

Nog geen abonnement op Verpakkingsmanagement? Klik hier.

© VerpakkingsManagement
Stuur doorPrintenTerug naar Nieuws
201201_01 Nu in VM o.a. Packaging Innovations Moonen inspireert tot duurzaamheid 'Verantwoord alternatief voor snelle snacks' Blader door de nieuwe VM
Adverteren! Bel nu 035 - 623 27 56

Wij kunnen ook contact met u opnemen.






* Verplichte velden

Aanmelden voor nieuwsbrief

U kunt zich hier aanmelden voor de gratis elektronische nieuwsbrief die de redacties van VerpakkingsManagement, Verpakken en Packaging 2000 maandelijks versturen.





* Verplichte velden

Heeft u nieuws? Meld het ons!

Vul het formulier hieronder in en misschien dat uw nieuws op pakexpert.com en/of in VerpakkingsManagement, Verpakken of Packaging 2000 verschijnt. Probeer beeldmateriaal aan te leveren van minimaal 300 dpi voor print en 72 dpi voor online. (bij voorkeur .jpg) Voor informatie over het schrijven van persberichten, klik hier.








* Verplichte velden

Gesnapt in het schap
vm0811
vm0611vm0511vm0411
Sitemap / Disclaimer / Privacy / © ManagementMedia BV / Realisatie: Netsquare