Verleidelijke campagne

27-01-2010

In opdracht van Kraft Foods Nederland ontwikkelde Personal Media Solutions een complete webapplicatie voor de Kraft Foods campagne "Zeg het met Milka". Via de website www.zeghetmetmilka.nl  kan iedereen z'n eigen Milka verpakking maken, bestellen en versturen.

De gepersonaliseerde verpakkingsdoos is aan beide kanten full colour bedrukt en van 300 grams sulfaatkarton, met een afmeting van 140 x 190 x 20 mm. De pralines zijn verpakt in drie verschillende type doosjes: 'I love milka', met hartvormige bonbons met hazelnoot-nougatcrème vulling. Good Luck, met bonbons in de vorm van een klavertje vier met de smaak 'dessert au chocolat'. En Lila thanks, met daarin bloemvormige bonbons met alpenmelk-crème smaak. 

De doosjes kunnen besteld worden voor een actieprijs van € 4,95 (incl. verzendkosten en BTW).

http://www.chocobox.nl, www.zeghetmetmilka.nl

© VerpakkingsManagement
Adverteren! Bel nu 035 - 623 27 56

Wij kunnen ook contact met u opnemen.






* Verplichte velden

Aanmelden voor nieuwsbrief

U kunt zich hier aanmelden voor de gratis elektronische nieuwsbrief die de redacties van VerpakkingsManagement, Verpakken en Packaging 2000 maandelijks versturen.





* Verplichte velden

Heeft u nieuws? Meld het ons!

Vul het formulier hieronder in en misschien dat uw nieuws op pakexpert.com en/of in VerpakkingsManagement, Verpakken of Packaging 2000 verschijnt. Probeer beeldmateriaal aan te leveren van minimaal 300 dpi voor print en 72 dpi voor online. (bij voorkeur .jpg) Voor informatie over het schrijven van persberichten, klik hier.








* Verplichte velden