
Gerelateerde artikelen
ECHT Award voor douane25-01-2012SCA verkoopt...18-01-2012TOPA Verpakking 90 jaar: TOuw...09-01-2012C2C-certificaat voor Ardagh 13-12-2011Sponsored links
Verticale verpakkingsmachine Butler vernieuwd
UVA Packaging introduceert de vernieuwde verticale vorm-, vul- en sluitmachine UVA-Butler 4. De Butler-serie werden gebouwd en verkocht in de jaren 80 en 90 en zijn bekend om hun compacte design en betrouwbaarheid in verpakken, aldus UVA. De Butler 4 brengt de kwaliteiten van het verleden en de mogelijkheden van vandaag bij elkaar en is uitgerust met servo-technologie die razend snel verpakt.
UVA Packaging heeft geïnvesteerd in drie innovaties. Ten eerste de adaptief formaatsteun, zodat alle verpakkingsformaten ongeacht het merk passen op de verpakkingsmachine. Ten tweede het Split Frame Design waardoor verpakkingsmachines in twee stappen zijn te vervangen en tot slot de groene technologie die het energieverbruik met 50% reduceert.
Stand E1411
Nog geen abonnement op Verpakkingsmanagement? Klik hier.
© VerpakkingsManagement
Nu in VM o.a.
Packaging Innovations
Moonen inspireert tot duurzaamheid
'Verantwoord alternatief voor snelle snacks'
Blader door de nieuwe VM
