Bekroonde printer bij Kortho

09-03-2010

Kortho presenteert op de Empack haar merk- en codeer apparatuur. Naast de Kortho QiC Thermal Transferprinters toont Kortho tijdens de Empack haar Award winnende kleinkarakterprinter de Leibinger Jet3. Ook toont Kortho de EBS-250 Handjet. Het ultralichte en compacte design van de HandJet EBS 250 geeft mobiele merken en coderen een heel nieuwe dimensie. (gewicht inclusief accu en inktpatroon minder dan 1000g). The HandJet EBS-250 is volgens Kortho een innovatief product. Snel en schoon printen op standaard moeilijk te coderen en bereikbare ondergronden zoals: grote transportkisten, hout, metaal, beton, kunststof en karton.

http://www.kortho.eu/

Stand L1081

© VerpakkingsManagement
Adverteren! Bel nu 035 - 623 27 56

Wij kunnen ook contact met u opnemen.






* Verplichte velden

Aanmelden voor nieuwsbrief

U kunt zich hier aanmelden voor de gratis elektronische nieuwsbrief die de redacties van VerpakkingsManagement, Verpakken en Packaging 2000 maandelijks versturen.





* Verplichte velden

Heeft u nieuws? Meld het ons!

Vul het formulier hieronder in en misschien dat uw nieuws op pakexpert.com en/of in VerpakkingsManagement, Verpakken of Packaging 2000 verschijnt. Probeer beeldmateriaal aan te leveren van minimaal 300 dpi voor print en 72 dpi voor online. (bij voorkeur .jpg) Voor informatie over het schrijven van persberichten, klik hier.








* Verplichte velden