
Extra hal voor Anuga FoodTec 2012
Vanwege het grote aantal aanmeldingen van standhouders heeft de organisatie van Anuga FoodTec de beurs in Keulen van komend jaar uitgebreid met één hal.
Dat meldde de organisatie maandag op een persconferentie in Keulen tijdens de mondiale voedingsmiddelen- en drankenbeurs Anuga, die vandaag ten einde gaat.
De komende editie van Anuga FoodTec, de zusterbeurs van Anuga die vooral op de technologie in de voedingsmiddelen- en drankenindustrie is gericht wordt gehouden van 27 tot en met 30 maart 2012. Er hebben zich inmiddels 800 standhouders aangemeld, waarvan 170 bedrijven die zich voor de eerste keer presenteren. met een belangrijke verpakkingscomponent. Als extra valt alvast een geïntegreerde robotverpakkingslijn in actie te noteren, evenals de internationale week voor vruchtensappen, die ook tijdens de beurs wordt gehouden.
De wereldmarktleider op het gebied van drankenkartons Tetra Pak heeft zijn komst inmiddels bevestigd. De andere twee grote spelers op dit gebied, Elopak en SIG Combibloc - nog - niet. Vanwege de grote belangstelling wordt hal 5.2 bij de beurs getrokken, die verder plaatsvindt in de hallen 4.1, 5.1, 6, 7, 8, 9 en 10.1.
Binnenkort meer in VerpakkingsManagement over zowel de onlangs gehouden Anuga als de komende Anuga FoodTec. Nog geen abonnement? Klik hier.
Nog geen abonnement op Verpakkingsmanagement? Klik hier.
Anuga FoodTec 2012 bigger than ever
De next edition of the trade show Anuga FoodTec will be extended with one extra hall. De show for technology in de food- and beveragesector with a significant packaging component is taking place in Cologne from 27 till 30 March. At this moment the organisation has registered 800 exhibitioners.
© VerpakkingsManagement
Nu in VM o.a.
10 jaar Empack Nederland
Van Kleef kruik: puur Haags
Autopakkersrally
Blader door de nieuwe VM
