Verpakkingsmanagement.nl
  • Adverteren
  • |
  • Contact
  • Home
  • Nieuws
  • Thema's
  • Agenda
  • Abonneren
  • Verpakkingsleveranciers
  • Vacatures
  • Autopakkers
Home//Nieuws//Ecoprint europe

Gerelateerde artikelen

Indrukwekkende boom op de...23-04-2012Benelux Europees kampioen in...27-03-2012Smurfit Kappa Benelux daagt...10-02-2012Vrachtwagen HAK rijdt op eigen...27-01-2012

Sponsored links

EcoPrint Europe

13-10-2011

Beursorganisator FM Brooks organiseert volgend jaar september EcoPrint Europe. Doel is het samenbrengen van belanghebbenden rondom duurzaam drukken, om samen de grafische industrie vooruit te helpen bij het realiseren van een winstgevende en duurzame toekomst.

Het evenement staat gepland voor 26 en 27 september in Berlijn (Duitsland) en moet zowel opdrachtgevers, toeleveranciers als drukkers van handels- en verpakkingsdrukwerk trekken.
Beursdirecteur Frazer Chesterman: ‘EcoPrint richt zich vooral op goed en duurzaam zaken doen. Wij geloven dat duurzaamheid het resultaat is van focussen op efficiëntie, het verminderen van afval, effectieve procesbeheersing en een toegewijde marketing- en verkoopcampagne. EcoPrint gaat evengoed over economie as over ecologie, want gezonde bedrijven zijn veel beter in staat om duurzaam te produceren.’
Zijn collega Marcus Timson over de keuze om zich vooral te richten op handels-, verpakkings- en POP-drukwerk: ‘Dit zijn de sectoren die de verandering leiden, aangezien consumenten hier direct in contact komen met een product alvorens ze tot aanschaf ervan overgaan. Veel merken zijn nu bezig hun aanleverketens klaar te stomen voor de CO2-neutrale doelstellingen die ze zichzelf vaak ergens tussen 2015 en 2020 hebben gesteld. En ze zullen verwachten dat hun toeleveranciers hierin mee gaan.’

www.ecoprintshow.com

Nog geen abonnement op Verpakkingsmanagement? Klik hier.

© EcoPrint Europe© VerpakkingsManagement
Stuur doorPrintenTerug naar Nieuws
vm201204_01 Nu in VM o.a. 10 jaar Empack Nederland Van Kleef kruik: puur Haags Autopakkersrally Blader door de nieuwe VM
Adverteren! Bel nu 035 - 623 27 56

Wij kunnen ook contact met u opnemen.






* Verplichte velden

Aanmelden voor nieuwsbrief

U kunt zich hier aanmelden voor de gratis elektronische nieuwsbrief die de redacties van VerpakkingsManagement, Verpakken en Packaging 2000 maandelijks versturen.










* Verplichte velden

Heeft u nieuws? Meld het ons!

Vul het formulier hieronder in en misschien dat uw nieuws op pakexpert.com en/of in VerpakkingsManagement, Verpakken of Packaging 2000 verschijnt. Probeer beeldmateriaal aan te leveren van minimaal 300 dpi voor print en 72 dpi voor online. (bij voorkeur .jpg) Voor informatie over het schrijven van persberichten, klik hier.








* Verplichte velden

Gesnapt in het schap
vm0811
vm0611vm0511vm0411
Sitemap / Disclaimer / Privacy / © ManagementMedia BV / Realisatie: Netsquare