
Sponsored links
Heidelberg schrapt opnieuw 2000 banen
Heidelberger Druckmaschinen gaat in binnen- en buitenland in totaal 2000 banen schrappen om de capaciteit aan te passen en de kosten te verlagen.
Via een persbericht meldde Heidelberg dat in Duitsland 1200 arbeidsplaatsen verloren gaan en in het buitenland 800. De ingreep moet leiden tot een kostenbesparing van 180 miljoen euro. Wereldwijd telt 's werelds grootste fabrikant van drukpersen nog bijna 16.000 werknemers. In 2008 en 2009 gingen ook al duizenden banen verloren bij Heidelberg. De persenfabrikant kampt met een afzwakkende vraag naar drukpersen en scherpe prijsconcurrentie.
www.heidelberg.com
Nog geen abonnement op Verpakkingsmanagement? Klik hier.
Heidelbergs cuts again 2000 jobs
Heidelberger Druckmaschinen is cutting again 2000 jobs, 1200 in Germany and 800 abroad. De pressmanufacturer wants to bring down costs in reaction to reduction of the demand and strong pricecompetition. In 2008 and 2009 Heidelberg already cutted thousends of jobs.
© VerpakkingsManagement
Nu in VM o.a.
10 jaar Empack Nederland
Van Kleef kruik: puur Haags
Autopakkersrally
Blader door de nieuwe VM
