Single-use verpakking open met een hand

Het Italiaanse Easysnap Technology lanceert een nieuwe single-use verpakking die met een hand is te openen. De innovatieve verpakkingsoplossing is met name interessant voor restaurants en de agrovoedingssector. Aldus de onderneming.

De Easysnap Technology een dosis-verpakking isgeschikt voor uiteenlopende vloeibare en semi-vloeibare producten, zoals desinfecterende handgel en dressing/azijn voor afhaalmaaltijden.

Single-use verpakking


De innovatieve verpakking openen door het vouwen van de sachet.

De nieuwe verpakking is met een hand te openen door ze doormidden te vouwen. Hiermee wordt volgens het verpakkingsbedrijf op een hygiënische manier het maximale van het product uit de verpakking gehaald.

Azijn in Easysnap-verpakking

Een voorbeeld van de innovatieve verpakkingsoplossing is de take-away dressing van azijnfabriek Acetaia Giusti. Deze onderneming verpakt haar balsamico-azijn in de zakformaat-verpakking voor afhaalmaaltijden.


Dressing in single-use verpakking.

Meer artikelen

recent new image
Maxeda: tienduizend...

Maxeda DIY Group gaf de afgelopen twee...

Lees meer
recent new image
Design moet het brein én...

Wanneer creativiteit en...

Lees meer
recent new image
Haldengut benadrukt...

Het Zwitserse biermerk Haldengut heeft...

Lees meer
recent new image
Tokkelen over de prijs?

In de retail fungeert het schap als een...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox