Nieuwe geschenkverpakkingen La Trappe

Nieuwe geschenkverpakkingen La Trappe

In Brouwerij De Koningshoeven, gevestigd op het terrein van de cisterciënzerabdij Onze Lieve Vrouw van Koningshoeven in Berkel-Enschot, wordt al sinds 1884 gebrouwen en al meer dan 40 jaar onder de merknaam La Trappe Trappist. Onlangs presenteerde het merk nieuwe geschenkverpakkingen.

Geschenkverpakkingen La Trappe

‘Met aandacht, passie en traditioneel vakmanschap komen unieke bieren tot stand volgens de geheime recepturen van de trappistenmonniken. Wie goed proeft, ontwaart dan ook het belangrijkste ingrediënt dat onlosmakelijk is verbonden met de monniken: de stilte’, zo meldt de brouwerij. De bieren zijn veelvuldig bekroond. Dit jaar stapte de brouwerij over van 6-packs naar nieuwe 4-packs en werd ook een nieuwe lijn geschenkverpakkingen ontwikkeld.

(tekst loopt door onder afbeelding)

2023 Giftpack La Trappe 4x33cl+glass

Hoogwaardige bedrukking

Het bijzonder is dat op de geschenkverpakkingen met een glas erin, door de goede bedrukking de overgang tussen de bedrukking en het zichtbare glas, nauwelijks is te zien. Met deze nieuwe lijn is de impact van La Trappe  op het schap nog groter geworden.

Giftpack La Trappe

 

 

Meer artikelen

recent new image
Heineken lanceert...

Heineken brengt een speciale editie van...

Lees meer
recent new image
IJs in afwijkende kleur...

IJsmerk Jeni’s Splendid Ice Creams...

Lees meer
recent new image
Rebranding en redesign...

Steeds meer mensen willen weten waar de...

Lees meer
recent new image
Designbureau creëert...

De introductie van Melkan Plantaardig...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox