Nieuwe glazen fles voor PepsiCo

PepsiCo introduceert samen met haar bottelaar Simonds Farsons Cisk een nieuwe hervulbare glazen fles. De fles is voor eenmalig gebruik en wordt uitgerold voor de merken Pepsi-Cola en Pepsi Max, 7up en 7up Free en Mirinda. Het is het eerste herontwerp van de glazen Pepsi-fles sinds 1996.

De bodem van de fles is gedraaid en geëtst voor een verbeterde visuele en voelbare ervaring met de verpakking. Het wervelende ontwerp heeft ook tot doel om jongere consumenten aan te spreken door de 'jeugdige spirit' van het merk te omvatten.

 

Minder eenmalig plastic

De introductie van een nieuw glasontwerp maakt deel uit van de grotere doelstellingen van het bedrijf om eenmalige plastic verpakkingen tegen 2030 met 50% te verminderen en tegen 2040 tot nul te reduceren.

PepsiCo glass bottle2

 

Meer artikelen

recent new image
Maxeda: tienduizend...

Maxeda DIY Group gaf de afgelopen twee...

Lees meer
recent new image
Design moet het brein én...

Wanneer creativiteit en...

Lees meer
recent new image
Haldengut benadrukt...

Het Zwitserse biermerk Haldengut heeft...

Lees meer
recent new image
Tokkelen over de prijs?

In de retail fungeert het schap als een...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox