Ettiketto Group nieuwe eigenaar van Interket Group

Ettiketto Group nieuwe eigenaar van Interket Group

Ettiketto Group breidt zijn activiteiten uit met de overname van Interket Group, een producent van zelfklevende labeloplossingen met vestigingen in Zweden, Duitsland, Nederland en het Verenigd Koninkrijk.De afronding van de overname wordt, onder voorbehoud van de vereiste goedkeuringen van de toezichthoudende autoriteiten, tegen het einde van januari verwacht.

Met deze overname betreedt Ettiketto voor het eerst de Nederlandse en Britse markt. Tegelijkertijd versterkt de groep zijn positie in Duitsland en Zweden. De activiteiten van Interket sluiten inhoudelijk aan op het bestaande aanbod van Ettiketto, vooral op het gebied van gespecialiseerde labelproductie voor uiteenlopende sectoren.

Internationale groep

De Interket Group is een internationale groep van bedrijven die actief is in etikettering, codering en identificatieoplossingen. De groep levert systemen voor onder meer etiketteren, printen en markeren, met toepassingen in industriële en logistieke omgevingen, en combineert technologie van verschillende merken met lokale service en ondersteuning.
De Ettiketto Group is actief op het gebied van zelfklevende etiketten en aanverwante oplossingen. De groep levert etiketten voor uiteenlopende toepassingen en markten en beschikt over meerdere productielocaties in Europa.

Interket strategische aanvulling Ettiketto

‘De reden voor Ettiketto’s interesse in Interket is dat wij de groep beschouwen als goed geleid en als een sterke strategische aanvulling op Ettiketto’, zegt Rikard Ahlin, CEO van de Ettiketto Group. ‘Dit omvat complementaire technologieën, productportfolio’s en expertise, evenals de toevoeging van strategisch belangrijke geografische locaties.’|
Carl Parkander, CEO van de Interket Group, voegt toe: ‘De raad van bestuur van Interket en de belangrijkste aandeelhouders hebben geruime tijd verschillende opties overwogen om de groep verder te ontwikkelen. Wij zien duidelijk de synergieën van het deel uitmaken van een grotere groep, waarbij wij bijdragen aan een uitgebreidere geografische reikwijdte. De aandeelhouders van Interket zijn ervan overtuigd dat de Ettiketto Group de juiste eigenaar is voor de toekomst en goed gepositioneerd is om de onderneming verder te ontwikkelen in een zeer competitieve markt.’

Samen sterker

Beide partijen verwachten dat de combinatie van beide groepen zal bijdragen aan een versterkte positie in de competitieve markt voor zelfklevende etiketten en aanverwante oplossingen.

Meer artikelen

recent new image
Ettiketto Group nieuwe...

Ettiketto Group breidt zijn...

Lees meer
recent new image
Digitale efficiëntie...

De toenemende vraag naar kortlopende...

Lees meer
recent new image
EU-beleid voor circulaire...

De Europese Commissie heeft begin 2026...

Lees meer
recent new image
Van doos naar...

De eisen aan verpakkingen worden steeds...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox