Marco de Meijer versterkt directieteam OD designstudio en Teldesign

Marco de Meijer versterkt directieteam OD designstudio en Teldesign

Per 1 juni 2025 is Marco de Meijer toegetreden tot het gezamenlijke directieteam van OD designstudio en Teldesign. De Meijer vormt samen met Sigrid Molenaar (Client Services) en Dennis Hooijmans (Finance & Business Development) het nieuwe managementteam. De bureaus behouden hun eigen karakter, maar intensiveren hun samenwerking op strategische en creatieve vlakken.

 

<Openingsfoto: v.l.n.r. Marco de Meijer, Sigrid Molenaar en Dennis Hooijmans.>

 

Gezamenlijke creatieve koers

Als creatief directeur wordt Marco de Meijer, samen met Menno Mulder (OD designstudio) en Niels Alkema (Teldesign), verantwoordelijk voor de artistieke en conceptuele richting van beide designbureaus. 

Achtergrond en ervaring

De Meijer studeerde grafisch ontwerp aan de Willem de Kooning Academie en bekleedde eerder de functie van creatief directeur bij Brand Potential. Hij werkte aan projecten voor uiteenlopende merken, waaronder Albert Heijn, Heineken International, Schiphol Retail en de Nederlandse Loterij. Zijn werk kenmerkt zich naar eigen zeggen door een combinatie van conceptuele scherpte en visuele expressie, met toepassingen in onder meer verpakkingsdesign en merkidentiteit.

Profiel van de bureaus

OD designstudio is actief in verpakkingen en merkidentiteiten voor zowel retail als innovatieve foodmerken. Klanten zijn onder meer Jumbo, Action, Verstegen en Soof. 

Teldesign werkt met een systematische aanpak aan visuele identiteiten en communicatiesystemen voor opdrachtgevers in onder andere de zorg, het onderwijs en de bouw.

Meer artikelen

recent new image
Elopak en Kompak openen...

Verpakkingsproducent Elopak en...

Lees meer
recent new image
Marco de Meijer versterkt...

Per 1 juni 2025 is Marco de Meijer...

Lees meer
recent new image
Awards voor verpakkingen...

DS Smith is onderscheiden met drie...

Lees meer
recent new image
Topa Institute vernieuwt...

De testfaciliteit van het Topa...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox