Nieuw directieteam bij Elburg-Smit moet groei ondersteunen
Verpakkingsbedrijf |
VerpakkingsManagement |
april 22, 2026
Elburg-Smit heeft per 1 april een nieuw directieteam aangesteld, waarmee het bedrijf inzet op verdere groei en een versterking van zijn positie als internationale partner in etiketten en verpakkingen. De directie bestaat voortaan uit Richard Snik (algemeen en technisch directeur), Marcel van Kuilenburg (financieel directeur) en Debby van der Geer (commercieel directeur).
Volgens het bedrijf vormt de nieuwe samenstelling een voortzetting van de bestaande strategie, waarbij technische expertise, bedrijfsvoering en commerciële activiteiten nadrukkelijk worden gecombineerd. Dit suggereert dat Elburg-Smit de interne organisatie verder wil professionaliseren om beter in te spelen op internationale marktvraag.
Ontwikkeling van etiketten en verpakkingen
De focus blijft liggen op de ontwikkeling van etiketten en verpakkingen voor de botanische sector. Tegelijkertijd zet het bedrijf stappen richting de AGF-sector, waar het zijn activiteiten wil uitbreiden met verpakkingsoplossingen. Daarmee lijkt Elburg-Smit in te spelen op een bredere vraag naar geïntegreerde oplossingen binnen versketens, waarin etikettering en verpakking steeds vaker als één geheel worden benaderd.
Oosting 25 jaar algemeen directeur Elburg-Smit
De directiewijziging volgt op het vertrek van Jan-Marc Oosting als algemeen directeur. Hij was ruim 25 jaar actief binnen het bedrijf en speelde een rol in de fusie tussen Drukkerij Van Elburg en Smit Etiketten en de internationale uitbreiding van de organisatie, meldt Elburg-Smit in een persbericht. Oosting blijft betrokken als adviseur en zal zich richten op strategische projecten.
Elburg-Smit positioneert zich als partner voor klanten in de botanische en AGF-sector, met activiteiten die variëren van ontwerp tot productie en logistiek. De aangekondigde koerswijziging lijkt gericht op schaalvergroting en verbreding van het dienstenaanbod binnen deze markten.