Estal presenteert nieuwe Wild Glass-collectie

Estal, een Spaanse verpakkingsfabrikant, lanceert deze week tijdens LuxePack Monaco twee nieuwe collecties gemaakt met Wild Glass. Het bedrijf heeft voor de creatie van de nieuwe producten Prima en Rude samengewerkt met het Italiaanse bedrijf Vetrispeciali.

Neem een abonnement op VerpakkingsManagement en krijg het eerste jaar 30% korting.

Het Wild Glass van Estal wordt verkregen uit 100% gerecycled PCR (Post-Consumer Recycled) glas. Het glas is naar eigen zeggen ontworpen om er organisch en authentiek uit te zien, vergelijkbaar met handgemaakt glas. Door het gebruik van gerecycled glas in het productieproces vermindert Wild Glass het energieverbruik en de CO2 uitstoot, omdat er bij het omsmelten van het gereycled glas een lager brandstofverbruik is dan bij het omzetten van grondstoffen in glas.

Estal: ‘Rude en Prima’


Estal presenteert haar uitgebreide Wild Glass-collectie waaronder Rude tijdens LuxePack in Monaco.
Estal presenteert haar uitgebreide Wild Glass-collectie waaronder Rude tijdens LuxePack in Monaco.

Rude is de Wild Glass-collectie voor distilleerderijen. Deze flessen worden gekenmerkt door een ruwe, ambachtelijke look. De flessen vallen op door het primitieve silhouet, korte hals, het lichte gewicht en ongelijke glasverdeling. Deze eigenschappen hebben een finalist-nominatie opgeleverd voor Luxe Pack in Green Awards 2021.

De tweede variant, Prima, is gericht op wijnproducenten die op zoek zijn naar unieke flessen met een handgemaakt, lichtgewicht en duurzaam ontwerp, stelt Estal.


De tweede variant is Prima, gericht op wijnproducenten.
De tweede variant is Prima, gericht op wijnproducenten.

Meer artikelen

recent new image
Panhuijsen verhuist en...

Panhuijsen Verpakkingen is verhuisd...

Lees meer
recent new image
Zó maak je elke pallet...

Een pallet die onderweg verschuift,...

Lees meer
recent new image
STI Group speelt in op...

STI Group heeft voor Weleda een nieuw...

Lees meer
recent new image
Meer deksels, minder...

Kornelis Caps & Closures in Steenwijk...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox