Fins parfum in Metsä Board verpakking

Het nieuwe Finse parfummerk Nakuna Helsinki presenteert zich op de internationale markt met Fins geïnspireerde parfums. Het bedrijf wilde een Metsä Board-verpakking die het concept en de waarden van het merk weergeven.

Op de hoogte blijven van nieuwe verpakkingsontwikkelingen?

De nieuwe parfumreeks is het resultaat van een samenwerking tussen Nakuna Helsinki en Givaudan, werkzaam in geur- en smaakstoffen. Voor de verpakking van de parfums richtte het bedrijf zich tot Metsä Board.

Metsä Board verpakking

De door Metsä Board ontwikkelde verpakking is plastic – en lijmvrij en volledig recyclebaar. Er werd gekozen voor een licht, duurzaam vouwkarton met goudfolie als speciaal effect. Voor de vouwdoos en de sleeve werd MetsäBoard Natural FBB 270 g/m2 gebruikt. De verpakking aan de binnenkant is gemaakt van MetsäBoard Natural WKL Bright, een witte kraftliner die licht en stevig is, stelt de verpakkingsfabrikant. De parfumverpakking wordt geproduceerd door het Finse bedrijf Cadpack.

Meer artikelen

recent new image
DS Smith overweegt...

Verpakkingsproducent DS Smith is...

Lees meer
recent new image
E-tekenaudits worden...

Het e-teken is een symbool dat wordt...

Lees meer
recent new image
Nefab breidt activiteiten...

Nefab Group heeft, via Nefab Packaging...

Lees meer
recent new image
AWA neemt AIPIA over en...

Marktonderzoeksbureau AWA Alexander...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox