Gepatenteerde handwikkelaar

Idépack introduceert de Atlanta Stretch Marathon, een mechanische mobiele wikkelaar voor het wikkelen van lading in welke vorm dan ook.

‘Uniek’, zegt Jan-Paul Bergraat van Idépack, ‘doordat hij 100% mechanisch is en met machinerollen wikkelfolie werkt tot 17,5 kg en tot wel 3000 meter per rol. Deze machine is voor iedereen die nu met de hand wikkelt interessant. Machinerollen zijn voordeliger dan handrollen en met de hand wikkelen is bijzonder on-ergonomisch. Door de lage aanschafprijs is deze wikkelaar voor iedereen bereikbaar, ook voor bedrijven die maar 5 pallets per dag wikkelen. De aanschafprijs en flexibiliteit is het enorme voordeel ten opzichte van andere wikkelaars. Ook voor grote of lange ladingen is de Marathon super handig.’

De gebruiker loopt rechtop achter de Marathon en kan met een hendel de folierol automatisch laten stijgen of dalen. Dit alles zonder accu’s of elektrische aansluiting.

www.idépack.com

Meer artikelen

recent new image
Panhuijsen verhuist en...

Panhuijsen Verpakkingen is verhuisd...

Lees meer
recent new image
Zó maak je elke pallet...

Een pallet die onderweg verschuift,...

Lees meer
recent new image
STI Group speelt in op...

STI Group heeft voor Weleda een nieuw...

Lees meer
recent new image
Meer deksels, minder...

Kornelis Caps & Closures in Steenwijk...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox