Grimbergen nieuwe directeur Remmert Dekker

Sinds kort is een nieuw gezicht actief bij Remmert Dekker Packaging. Tjarda Grimbergen heeft de leiding van het familiebedrijf in Wormer overgenomen van Annemarie Dekker.

Op de hoogte blijven van nieuwe verpakkingsontwikkelingen?

Met ingang van deze maand heeft Tjarda Grimbergen het leidinggevende stokje van Remmert Dekker Packaging overgenomen van Annemarie Dekker. Grimbergen heeft ruime ervaring in managementfuncties bij diverse bedrijven in binnen- en buitenland en heeft daarmee het vertrouwen om als eerste niet-Dekker het familiebedrijf te leiden.

Studievrienden

Grimbergen en Dekker kennen elkaar vanaf de studententijd en volgenden samen dezelfde opleiding. Op het moment dat Grimbergen toe was aan een nieuwe uitdaging kwam Dekker met het bericht om weer te willen studeren. Zo kwam zonder zoeken de nieuwe directeur naar voren.

www.remmertdekker.nl

Tags: 

Meer artikelen

recent new image
Overname brengt twee...

BODE Freight Protection heeft INDUPAK...

Lees meer
recent new image
Nieuwe airless dispenser...

Amcor presenteert op 16 en 17 september...

Lees meer
recent new image
Zo ontstaat meer grip op...

Van zelfklevende etiketten en folie op...

Lees meer
recent new image
FroQ introduceert...

FroQ, in 2006 opgericht in Utrecht als...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox