HAK start hulpactie voor voedselbanken

HAK is een hulpactie gestart voor de voedselbanken. De groentefabrikant vraagt aan consumenten op social media om een financiële bijdrage voor de liefdadigheidsinstellingen die kosteloos levensmiddelen verstrekken aan mensen in financiële nood.

Op de hoogte blijven van nieuwe verpakkingsontwikkelingen?

HAK informeert dat consumenten via een Tikkie de pot van de voedselbank kunnen vullen. Het bijeengebrachte geld kan dan worden gebruikt voor het (bij)kopen van eten en worden aangewend voor extra kosten die samenhangen met onder meer de opgelegde extra hygiënemaatregelen en bezorgingen.

HAK verdubbelt

HAK zal de eerste 50.000 euro die via deze actie wordt opgehaald verdubbelen. Dit bedrag komt bovenop de potten met groenten en peulvruchten die zij gewoonlijk als vaste partner door het jaar heen doneert. Als ambassadeur van de voedselbanken ondersteunt ook chef-kok Herman den Blijker de actie.

Op de actiepagina is meer informatie te vinden.

Tags: 

Meer artikelen

recent new image
Van Genechten bekroond...

Van Genechten Packaging (VGP) heeft...

Lees meer
recent new image
Bedrukt omsnoeringsband:...

Het verzenden van pallets en pakketten...

Lees meer
recent new image
Kentie nieuwe...

Kentie is aangesteld als exclusief...

Lees meer
recent new image
Mono-folies voor de...

De voedingsindustrie vraagt om...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox