Hersluitbare koffiekubus van de rol

De Coffee3 cube container van Optima wordt gemaakt vanaf de rol en direct in-line afgevuld. De verpakking is met zijn scharnierende deksel goed hersluitbaar en de papieren en aluminium constructie zorgt voor de gewenste barrière eigenschappen. Gespecialiseerde apparatuur van Hörauf vormt de kubus en aansluitend vult een Optima CFS-afvul en sluitsysteem de verpakking af.

Het materiaal is een laminaat van LDPE/aluminiumfolie/LDPE/papier/bedrukking/UV-uitgeharde coating. De papierlaag, die de topbelastingsterkte vertegenwoordigt, is 400 micrometer dik. Deze papierlaag wordt in zes kleuren in offset geprint en krijgt na het lamineren zijn UV-uitgeharde coating.
Het aroma en de versheid van de koffie worden beschermd door het geïnjecteerde stikstofgas en de gas- en vochtbestendige verpakking.

www.optima-packaging.com / www.inlinecan.com

Meer artikelen

recent new image
Overname brengt twee...

BODE Freight Protection heeft INDUPAK...

Lees meer
recent new image
Nieuwe airless dispenser...

Amcor presenteert op 16 en 17 september...

Lees meer
recent new image
Zo ontstaat meer grip op...

Van zelfklevende etiketten en folie op...

Lees meer
recent new image
FroQ introduceert...

FroQ, in 2006 opgericht in Utrecht als...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox