Mettler Toledo annuleert deelname interpack

Mettler Toledo Product Inspection heeft aangekondigd dat het bedrijf niet aanwezig zal zijn tijdens interpack 2021. De internationale verpakkingsbeurs staat gepland voor 25 februari tot en met 3 maart in Düsseldorf.

Op de hoogte blijven van nieuwe verpakkingsontwikkelingen?

Mettler Toledo is momenteel bezig om een digitaal alternatief voor interpack op te zetten. Op die manier wil de onderneming informatie over haar innovaties in het product- en dienstenportfolio onder de aandacht brengen.

‘De beslissing om af te zien van deelname aan interpack 2021 was niet gemakkelijk voor ons. Wij zien het echter als onze verantwoordelijkheid om de gezondheid van onze klanten, onze medewerkers en iedereen die betrokken is bij de beursomgeving te beschermen’, verklaart Rainer Mundt, hoofd marketing bij het bedrijf.

Rainer Mundt, hoofd marketing: Mettler Toledo ziet af van deelname aan interpack 2021

www.interpack.com

Meer artikelen

recent new image
Vraag naar BOPP-folie...

De wereldwijde vraag naar biaxiaal...

Lees meer
recent new image
Trendrapport:...

Een versnelde ontwikkeling van...

Lees meer
recent new image
Minder beursdagen op...

Voor de volgende editie van interpack...

Lees meer
recent new image
Valipac reserveert...

Valipac heeft een overeenkomst gesloten...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox