OD designstudio onder nieuwe leiding

Mede-oprichter van OD designstudio Jeff van Dijk draagt het bureau over aan Sigrid Molenaar. Sigrid werkt sinds 2016 als commercieel directeur voor het bedrijf. Ze heeft ruime ervaring in brand- en marketingmanagement bij merken in voornamelijk het FMCG-segment.

De wortels van OD designstudio liggen in packaging design. Het bureau werkt onder meer voor Jumbo Supermarkten, Unilever, Looye en The Greenery.

Jeff Van Dijk: ‘In ruim veertien jaar is OD doorgegroeid naar een volgende fase. Daarbij hoort nieuw leiderschap. Ik heb het volste vertrouwen in de visie van Sigrid en de kracht van het team, ik weet dat OD in goede handen is. Dat geeft mij ruimte om aan iets nieuws te beginnen, waar ik erg veel zin in heb.’

Het nieuwe directieteam zal naast Sigrid Molenaar bestaan uit Niels Alkema en Menno Mulder.

www.od.eu

Meer artikelen

recent new image
Stoomvrij vacumeren...

Keizer International heeft een...

Lees meer
recent new image
Bekijk nu het fotoalbum...

Tijdens de feestelijke uitreiking van...

Lees meer
recent new image
Morssinkhof-Rymoplast...

Morssinkhof-Rymoplast Group, onderdeel...

Lees meer
recent new image
VM Packaging Awards 2025:...

Vandaag werden in het nhow hotel in...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox