OptiGroup neemt Moonen Packaging over

De Zweedse  OptiGroup heeft  Moonen Packaging overgenomen. De overname biedt kansen voor snellere groei en meer ontwikkelingen op het gebied van duurzame oplossingen.

De Zweedse  OptiGroup heeft  Moonen Packaging overgenomen. De overname biedt kansen voor snellere groei en meer ontwikkelingen op het gebied van duurzame oplossingen. Moonen levert verpakkingen in de Benelux en heeft zo’n tachtig medewerkers in dienst en een omzet van 51 miljoen euro. 

De OptiGroup is een Zweedse organisatie met een omzet van circa 1,5 miljard Euro, is in 19 landen binnen Europa actief op de zakelijke markt. De overname van Moonen Packaging volgt op de recente overnames van drie andere verpakkingsdistributeurs: Telpak en Mercamer in Finland en Proxima in Roemenië. 

www.moonenpackaging.com/nl

Meer artikelen

recent new image
Overname brengt twee...

BODE Freight Protection heeft INDUPAK...

Lees meer
recent new image
Nieuwe airless dispenser...

Amcor presenteert op 16 en 17 september...

Lees meer
recent new image
Zo ontstaat meer grip op...

Van zelfklevende etiketten en folie op...

Lees meer
recent new image
FroQ introduceert...

FroQ, in 2006 opgericht in Utrecht als...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox