UV- en EB-drukken van voedselverpakkingen

Op 25 oktober organiseert RadTech zijn tweejaarlijkse seminar over UV- en EB-drukken van voedselverpakkingen in Stuttgart. De bijeenkomst is in het Engels en ook niet-leden zijn welkom.

RadTech Europe is de vereniging van belanghebbenden op het gebied van UV- en EB-droging. Het seminar op 25 oktober focust op alle aspecten van UV/EB- en UV LED-techniek voor het drukken van voedselverpakkingen: technische ontwikkelingen, wet- en regelgeving, de visie van merkeigenaren en praktijkvoorbeelden.

Deelnemers krijgen de kans om experts op het gebied van materialen, inkten, druktechniek, verpakken en regelgeving te ontmoeten. Sprekers van Nestlé, Bobst, OPM, BASF, Allnex en de European Printing Ink Association zijn bevestigd.

Klik hier voor het volledige programma.

Meer artikelen

recent new image
Panhuijsen verhuist en...

Panhuijsen Verpakkingen is verhuisd...

Lees meer
recent new image
Zó maak je elke pallet...

Een pallet die onderweg verschuift,...

Lees meer
recent new image
STI Group speelt in op...

STI Group heeft voor Weleda een nieuw...

Lees meer
recent new image
Meer deksels, minder...

Kornelis Caps & Closures in Steenwijk...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox