Striptekenaars ontwerpen unieke etiketten

Striptekenaars ontwerpen unieke etiketten

Tijdens het jaarlijkse stripfestival Strips op de Markt in Gouda, dat op zondag 4 mei plaatsvond, waren  twee speciaalbieren met een bijzonder etiket verkrijgbaar. De etiketten zijn ontworpen door de bekende striptekenaars Theo van den Boogaard en Toon van Driel, die elk een fles voorzagen van hun karakteristieke stijl. 

Theo van den Boogaard is vooral bekend van de satirische stripreeks Sjef van Oekel, die hij samen met Wim T. Schippers maakte. Zijn tekenstijl is herkenbaar door het fijne lijnwerk en oog voor detail. Toon van Driel verwierf bekendheid met humoristische strips als F.C. Knudde en De Stamgasten, waarin hij met simpele tekeningen en droge humor alledaagse situaties op de hak neemt. 

Stripetiket

Voor het Gouds Stripbier ontwierpen ze elk een etiket: Van den Boogaard voor het blond bier en Van Driel voor de NEIPA. De flessen waren exclusief te koop op het festivalterrein.  

Het festival speelde zich af in het centrum van Gouda, in en rond het historische stadhuis. Strips op de Markt trok, zoals elk jaar, een breed publiek: van stripliefhebbers en verzamelaars tot winkelend publiek. De toegang was gratis. 

Stripbier

Foto: NVC

Meer artikelen

recent new image
DS Smith overweegt...

Verpakkingsproducent DS Smith is...

Lees meer
recent new image
E-tekenaudits worden...

Het e-teken is een symbool dat wordt...

Lees meer
recent new image
Nefab breidt activiteiten...

Nefab Group heeft, via Nefab Packaging...

Lees meer
recent new image
AWA neemt AIPIA over en...

Marktonderzoeksbureau AWA Alexander...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox