Gebruiksvriendelijke horizontale flow-wrapper

Syntegon introduceert de Pack 202 flow-wrapper voor het verpakken van individuele of gegroepeerde producten. Het betreft een volledig geautomatiseerde horizontale flow-wrapper voor lage tot gemiddelde snelheden die eenvoudig is in gebruik.

De volledig geautomatiseerde Pack 202 horizontale flowwikkelaar produceert tot 300 zakjes bij een maximale foliesnelheid van 50 meter per minuut. Het beschikt over een standaard dubbele foliegeleiding, gegraveerde lasinstructies op de dekplaten, fin modules die kunnen worden gekanteld en afgesteld met een draai aan een knop, een verzegelingseenheid en opeenvolgend genummerde filmrollen die een nieuwe rol invoegen vergemakkelijken.

Onderhoud

De Flow Wrapper is eenvoudig te bedienen, schoon te maken en te onderhouden, aldus Syntegon. Het is geschikt voor het verpakken van uiteenlopende producten, waaronder bakkerijproducten, chocolade repen, verse en diepvriesproducten, zoetwaren, snacks, en vele andere items.

Meer artikelen

recent new image
Van barcode naar digitale...

Met de GS1 Digital Link standaard kan...

Lees meer
recent new image
Grip op labels en data...

Op de productielijn komt alles samen....

Lees meer
recent new image
ProAmpac wil...

ProAmpac introduceert ProActive...

Lees meer
recent new image
Bij inkjetcodering draait...

De Linx 9900-inkjetprinter van De...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox