Demca demonstreert op Empack compacte en snel opstelbare flowpackers.

Demca toont op Empack compacte en snel omstelbare flowpackers

Demca presenteert op haar Empack stand E104 een nieuwe compacte flowpack machinelijn met innovatieve en veelzijdige technische vernieuwingen.

Het betreft de nieuwe FW300, 400 en 500E flowpack instapmodellen. Deze hebben een compact formaat en zijn daardoor geschikt voor kleine ruimtes. De standaarduitrusting van deze machinereeks is multifunctioneel, met een dynamische vormschouder (voor omstellen van groot naar klein zonder wissel-delen).

Compacte verpakkingsmachines

De compacte machinelijn heeft dankzij innovatieve en veelzijdige technische vernieuwingen een snelle en gemakkelijke formaatwisseling. En met deze verpakkingstechniek kunnen verschillende verpakkingsmaterialen worden verpakt.

Voor kleinere producten biedt Demca de SMIPACK modellen FW300E en FW400E met een sealbalk van 150 mm en productiesnelheden tot respectievelijk 80 en 100 producten/minuut.

www.demca.nl

Meer artikelen

recent new image
Drie live productielijnen...

Tijdens interpack 2026 (7–13 mei,...

Lees meer
recent new image
Interpack 2026 van start...

Aanstaande donderdag gaat in Düsseldorf...

Lees meer
recent new image
Flex Film over de PPWR in...

De aankomende Packaging and Packaging...

Lees meer
recent new image
Schubert presenteert...

Gerhard Schubert introduceert tijdens...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox