Detectie Event METTLER TOLEDO over metaalverontreinigingen

Detectie Event METTLER TOLEDO over metaalverontreinigingen

Metaaldetectie en röntgeninspectie spelen een cruciale rol bij het voorkomen van productverontreinigingen in de voedingsmiddelenindustrie. Toch blijkt uit de praktijk dat niet alle metaaldeeltjes even eenvoudig te traceren zijn. METTLER TOLEDO richt zich tijdens een aankomend detectie-evenement specifiek op deze uitdaging.

Een van de belangrijkste aandachtspunten is het verschil in detecteerbaarheid tussen verschillende soorten roestvast staal (RVS)-verontreinigingen. Zo zijn RVS-kogels relatief eenvoudig te detecteren met standaard metaaldetectors, terwijl dunne RVS-draadjes aanzienlijk lastiger te signaleren zijn — vooral wanneer deze kort van lengte zijn. Deze variabiliteit kan gevolgen hebben voor de productveiligheid, zeker bij producten met een complex profiel of een hoge dichtheid.

Mettler Toledo

Detectie Event van METTLER TOLEDO

Om professionals inzicht te bieden in de nieuwste technologieën en inspectiemethoden organiseert METTLER TOLEDO tussen 24 september en 15 oktober het ‘Detectie Event’. Tijdens dit event vinden op verschillende locaties demonstraties en presentaties plaats waarin specialistische kennis wordt gedeeld over detectietechnologie en praktijkgerichte oplossingen. Bezoekers kunnen daarnaast in gesprek gaan met productspecialisten en hun specifieke vraagstukken voorleggen.

Mettler Toledo, cq5dam

Voor food- en farma

Het  evenement is gericht op kwaliteits- en productiemanagers in sectoren waar contaminatiecontrole essentieel is, zoals de voedingsmiddelen-, farmaceutische en verpakkingsindustrie.

MT Detectie Event foto 2

 

Meer artikelen

recent new image
Detectie Event METTLER...

Metaaldetectie en röntgeninspectie...

Lees meer
recent new image
Automatisering en motion...

Tijdens Labelexpo Europe 2025 in...

Lees meer
recent new image
BPA Smart Industry:...

BluePrint Automation (BPA) introduceert...

Lees meer
recent new image
Een kijkje in de toekomst...

Op woensdag 3 september organiseert...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox