METTLER TOLEDO organiseert van 2 tot en met 11 juni 2026 een demonstratietour langs bedrijven in Nederland en België. Met een speciaal ingerichte demobus bezoekt het bedrijf zowel bestaande klanten als andere geïnteresseerde bedrijven om de nieuwste generatie metaaldetectiesystemen te demonstreren.
Tijdens het zogeheten Metaaldetectie Event presenteert METTLER TOLEDO technologieën die eerder werden getoond op de interpack beurs. Volgens het bedrijf beschikken de nieuwe systemen over een circa 20 procent hogere detectiegevoeligheid ten opzichte van eerdere modellen. Daardoor zouden kleinere metaaldeeltjes sneller kunnen worden opgespoord tijdens productieprocessen.
Detectiesystemen voor voedingsmiddelen en farma
Metaaldetectie speelt een belangrijke rol binnen de voedingsmiddelen- en farmaceutische industrie, waar eisen rondom productveiligheid en contaminatiecontrole steeds strenger worden. Producenten moeten voldoen aan regelgeving en kwaliteitseisen van zowel overheden als brancheorganisaties. Detectiesystemen worden ingezet om metalen verontreinigingen in producten vroegtijdig te identificeren en uit de productiestroom te verwijderen.
Vragen stellen aan METTLER TOLEDO
Tijdens de demonstraties kunnen bedrijven vragen stellen aan specialisten van METTLER TOLEDO en desgewenst eigen producten laten testen op de systemen. Het bedrijf richt zich daarbij op organisaties die zonder beursbezoek of externe demonstratielocatie kennis willen maken met actuele inspectietechnologie.
Gratis demo
De demonstratiebezoeken zijn kosteloos en vinden plaats op locatie bij deelnemende bedrijven. Aanmelding verloopt via de eventpagina van METTLER TOLEDO.