Tijdens ProPak Asia 2025 – 11 tot en met 14 juni in Bangkok - presenteert Synergy op stand AB06 in Hal 101 haar nieuwe verpakkingsoplossingen, zoals de SR 8 Rotary Blowing Machine. Deze verpakkingsmachine is specifiek ontwikkeld voor het efficiënt verwerken van PET en gerecycled PET in flessenproductie, met toepassing in de dranken-, water- en koolzuurhoudende frisdrankenindustrie.
De SR 8 verpakkingsmachine is ontworpen voor hoge verwerkingssnelheden tot 18.000 flessen per uur (1 liter) en sluit aan op marktvraag naar flexibiliteit en betrouwbaarheid. Volgens Synergy is de machine geschikt voor uiteenlopende flesontwerpen door functies als preferentiële verwarming en specialistische modules voor brede halsopeningen of flessen met handgrepen. Daarmee positioneert het bedrijf de SR 8 als een oplossing voor uiteenlopende verpakkingsbehoeften, met name in dynamische markten waar snelheid, hygiëne en kostenbesparing centraal staan.
Integreren in verpakkingslijnen
De verpakkingsmachine maakt deel uit van Synergy’s bredere portfolio, dat ook combi-units, etiketteermachines en palletiseermachines omvat. Hierdoor kan de machine geïntegreerd worden in complete verpakkingslijnen, stelt het bedrijf.