De kern van de Eagle-folie ligt in de geavanceerde meerlaagse opbouw. Waar traditionele folies dikker moeten zijn om voldoende stevigheid te bieden, bereikt Eagle dezelfde – of zelfs betere – resultaten met slechts 12 micron (14 micron bij machinefolie), meent Profipack. ‘Dankzij de unieke structuur biedt de folie hoge elasticiteit, een uitstekende “memory” en blijft hij strak om de lading zitten. Dat levert niet alleen een veilig transport op, maar ook tot 40% minder foliegebruik per pallet. Met Eagle laten we zien dat innovatie en duurzaamheid hand in hand kunnen gaan’, aldus Profipack.
Eagle-assortiment biedt diverse oplossingen
Het Eagle-assortiment heeft voor iedere toepassing een oplossing. Zo is er handwikkelfolie in een transparante en zwarte versie. Met afmetingen van 50 cm x 500 m x 12 my is deze folie geschikt voor handmatige toepassingen waarbij zowel sterkte als flexibiliteit vereist zijn. De zwarte variant biedt extra bescherming tegen UV en nieuwsgierige blikken – ideaal voor waardevolle of vertrouwelijke ladingen.
Transparante bundelfolie
De compacte bundelfolie (10 cm x 300 m x 12 my) is ontworpen voor het snel en efficiënt bundelen van kleine goederen. Het is handzaam, zuinig en toch ijzersterk.
Daarnaast is er transparante machinewikkelfolie. Deze machinefolie (50 cm x 2000 m x 14 my) is rekbaar tot maar liefst 300%, wat zorgt voor optimale ladingstabiliteit bij hoge volumes. Ideaal voor gebruik op automatische palletwikkelaars.
Duurzaam én rendabel
Met Eagle folie speelt Profipack in op de groeiende behoefte aan duurzame verpakkingsoplossingen zonder in te leveren op gebruiksgemak of veiligheid. Door het lagere foliegewicht per wikkeling ontstaat er niet alleen minder afval, maar ook een aanzienlijke kostenbesparing op materiaal en opslagruimte.
Test het verschil bij Profipack
Bedrijven die het verschil willen ervaren, kunnen contact opnemen met Profipack. ‘Ervaar het zelf: minder folie, minder afval, meer zekerheid. Neem vandaag nog contact op met een van onze verpakkingsspecialisten’, zegt Leontien Verkaik, commercieel medewerker Profipack. ‘Wij geloven niet alleen in de verkoop van folie, maar in het leveren van totale verpakkingsoplossingen – afgestemd op jouw proces.’
