Gebruiksvriendelijke horizontale flow-wrapper

Syntegon introduceert de Pack 202 flow-wrapper voor het verpakken van individuele of gegroepeerde producten. Het betreft een volledig geautomatiseerde horizontale flow-wrapper voor lage tot gemiddelde snelheden die eenvoudig is in gebruik.

De volledig geautomatiseerde Pack 202 horizontale flowwikkelaar produceert tot 300 zakjes bij een maximale foliesnelheid van 50 meter per minuut. Het beschikt over een standaard dubbele foliegeleiding, gegraveerde lasinstructies op de dekplaten, fin modules die kunnen worden gekanteld en afgesteld met een draai aan een knop, een verzegelingseenheid en opeenvolgend genummerde filmrollen die een nieuwe rol invoegen vergemakkelijken.

Onderhoud

De Flow Wrapper is eenvoudig te bedienen, schoon te maken en te onderhouden, aldus Syntegon. Het is geschikt voor het verpakken van uiteenlopende producten, waaronder bakkerijproducten, chocolade repen, verse en diepvriesproducten, zoetwaren, snacks, en vele andere items.

Meer artikelen

recent new image
‘Cobots steeds vaker...

Volgens een recent rapport van...

Lees meer
recent new image
De system integrator als...

Hubert Verheul (Tallpack) over de...

Lees meer
recent new image
DS Smith ontwikkelt...

DS Smith heeft in samenwerking met...

Lees meer
recent new image
NIRAS: ‘Toepassen van AI...

Hoe data de verpakkingslijn verandert

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox