Espera_hybride_event

2e hybride event van Espera

Espera organiseert op 22 september een 2e hybride event - Espera Tech Day - voor verpakkingsbedrijven in de vers-industrie.

Tijdens dit event zijn nieuwe trends en technologieën over automatisering, digitalisering en duurzaamheid in verpakken, wegen en etiketteren te zien.

Locatie Eindhoven

Espera-Werke en Sealpac International organiseren dit evenement en hebben Eindhoven gekozen als locatie voor klanten uit Nederland en Europa.

Programma

Het programma is naar eigen zeggen veelzijdig met informatie over end-of-line efficiency en hoe end-of-line integraties vereenvoudigd kunnen worden. Er zullen lezingen worden gehouden, en er zijn live uitzendingen vanuit VION Altenburg en live lijndemonstraties in Eindhoven. Klik hier voor meer informatie en aanmelden.

Over Espera

Het Duitse familiebedrijf ontwikkelt, produceert en verkoopt volautomatische systemen voor het wegen en het etiketteren van consumentenverpakkingen.

Meer artikelen

recent new image
Overname brengt twee...

BODE Freight Protection heeft INDUPAK...

Lees meer
recent new image
Nieuwe airless dispenser...

Amcor presenteert op 16 en 17 september...

Lees meer
recent new image
Zo ontstaat meer grip op...

Van zelfklevende etiketten en folie op...

Lees meer
recent new image
FroQ introduceert...

FroQ, in 2006 opgericht in Utrecht als...

Lees meer
Image-Jul-30-2024-06-11-03-7865-AM

VM nieuwsbrief

  • Blijf op de hoogte met het laatste nieuws uit de verpakkingsindustrie
  • Techniek, duurzaamheid, design en meer
  • Gratis in jouw inbox